Fraude per e-mail

[27 juni 2013]

De volgende bedrogmail is massaal verstuurd, en niet gedetecteerd door de spam-filters. We zijn tot nu toe 7 verschillende onderwerpen en “afzenders” tegengekomen, de inhoud van de mail is in alle gevallen gelijk. Wellicht overbodig om te zeggen: reageer er niet op.


Afkomstig van:
1. rifflesves3@hermes.com
2. fitterji4@admail.com.ar
3. requiringhz@marston.com
4. characterizesqe9@iztzg.hr
5. fibbingtfs24@omahahen.org
6. dinnerf67@cbthomebank.com
7. petitioninga@bioconseils.ch

Onderwerp:
1. 2 uur van uw vrije tijd kost 200 euro. Krijg je loon alsjeblieft.
2. Als u te veel geld hebt is dit bericht niet voor u bestemd.
3. Help zieke mensen in je vrije tijd en verdien 500 euro per week!
4. Is het mogelijk om een bedrag te verdienen door maatschappelijk nuttig werk in uw vrije tijd te verrichten? Jazeker!
5. Verdien de som in de hoogte boven of gelijk aan 2000 euro per maand door mensen te helpen onder behandeling tegen billijke prijs gesteld te worden.
6. Wij zijn op zoek naar assistenten in uw stad voor een goed betaald ver verwijderd werk.
7. U kunt geld verdienen door de samenleving in uw vrije tijd te helpen.

Wij bieden u de mogelijkheid als een ver verwijderd assistent te werken.
Dit werk neemt 1-2 uur per week in beslag en u hoeft helemaal niets te investeren.
Het werk bestaat uit het verwerken van inkomende aanvragen van de klanten van uw stad.
Dit werk is niet moeilijker dan het betalen van gemeentelijke voorzieningen.
Voor elke aanvraag verkrijgt u de som van 90 tot 350 euro groot.
U krijgt de betaling elke vrijdag!
Indien gewenst kunt u het aantal aanvragen geleidelijk verhogen.
Wij garanderen het werk voor alle gegadigden. Maar het aantal werkplaatsen is beperkt!
Daarom moet u uw aanvraag nu meteen gaan sturen.
U begint dan vanaf de volgende week geld te verdienen.
Gelieve in uw aanvraag de volgende gegevens te vermelden:
Uw naam:
Uw e-mail:
Woonplaats:
Stuur uw aanvraag naar mijn e-mail:

1. Hogue@googlejob-nl.com
2. Dean@googlejob-nl.com
3. Pickett@googlejob-nl.com
4. Ferguson@googlejob-nl.com
5. Vargas@googlejob-nl.com
6. Stanton@googlejob-nl.com
7. Jacobson@googlejob-nl.com

en ik zal u persoonlijk binnen 2 werkdagen antwoorden.

Met hoogachting,

1. Dokter Hogue
2. Dokter Dean
3. Dokter Pickett
4. Dokter Ferguson
5. Dokter Vargas
6. Dokter Stanton
7. Dokter Jacobson